Mycie kostki

person Wysłane przez: Anna Materna Dodano: favorite Trafienie: 1516

Jeżeli nie możesz już patrzeć na swoją zabrudzoną kostkę brukową, a nie wiesz jak się za to zabrać, to polecamy lekturę naszego bloga.

Każdy właściciel domu napotyka taki moment w swoim życiu, gdzie razem z topniejącym po zimie śniegiem, odsłania się... brudna, brzydka kostka brukowa. Pierwsze co w takiej sytuacji się robi, to wyciąga z garażu myjkę ciśnieniową i próbuję przywrócić parkingowi dawny ład. Po dwóch, trzech godzinach ciężkiej pracy możemy wówczas stwierdzić, że... elewacja naszego domu i ogrodzenie zostały całe zachlapane błotem, sami jesteśmy obklejeni piaskiem niczym kotlet w panierce, a kostka... jak była brudna, tak jest dalej. A może by tak zabrać się za to mając w ręku odpowiednie narzędzie?

Polecamy wszystkim skorzystanie z dedykowanej do takich prac przystawki do mycia kostki brukowej, czyli tzw. T-Racera. Pozwala on na kilkukrotne zwiększenie wydajności mycia powierzchni, przy jednoczesnym zamknięciu komory płukania, tak aby uniknąć zabrudzenia otoczenia czyszczonego parkingu. Dzięki temu rozwiązaniu eliminujemy wszystkie wady mycia z wykorzystaniem standardowej myjki ciśnieniowej.

Dla powierzchni silnie zabrudzonych polecamy jeszcze wparcie się pianownicą, która pozwala na podanie odpowiedniego preparatu razem z wodą z myjki, tak aby pokryć nim całą mytą powierzchnię. Zarówno pianownicę, jak i odpowiednie preparaty posiadamy w swoim asortymencie. Co jeśli nie wiesz ile potrzebujesz tej chemii? To nic. U nas odbierzesz przy wypożyczonym sprzęcie dowolną ilość preparatów, a przy zwrocie sprzętu zapłacisz tylko za te wykorzystane.

Pianownica Preparat do mycia kostki Preparat uniwersalny do myjek Preparat do powierzchni silnie zabrudzonych

Uzupełnieniem opisanej powyżej konfiguracji jest dysza rotacyjna (tzw. turbodysza), która akumuluje całe ciśnienie myjki w jeden drobny punkt. Siła mycia jest wówczas tak duża, że możliwe jest usuwanie farby z desek ogrodzeniowych.

Opisane powyżej akcesora kompatybilne są z myjką ultrawysokiego ciśnienia z odpowiednim przepływem wody. Polecamy myjkę spalinową, która generuje ciśnienie robocze 200 barów, co przy przepływie 900L/h pozwala na uzyskanie rewelacyjnych efektów czyszczenia. Najczęściej jest ona wybierana w pełnym wariancie, na który składają się:

  • myjka spalinowa 200BAR
  • przystawka do mycia kostki brukowej T-Racer
  • dysza rotacyjna
  • pianownica

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło